Kdo jsme a kam směřujeme se dovíte již brzy!

BookFest Praha už v 25. března!

Ať už patříte mezi čtenáře, nakladatelskou obec či jiné literární činovníky, zveme vás srdečně na první letošní festival knih – BookFest! Poznačte si datum: sobota 25. března 2023, 10-19 hodin. Odehrajeme se v noblesních a hlavně vyhledávaných prostorách Kampusu Hybernská, kde působí řada kulturních a společensky prospěšných organizací, spolků a rovněž jednotek spojených s literaturou.

Čeká na vás přibližně 30 malých i středních nakladatelů a vydavatelů. Máte výjimečnou příležitost vidět jejich knižní kolekci pohromadě. A navíc za festivalové ceny!

V ceně nulového vstupného na vás čeká i živý a doprovodný program. Četná setkání s básníky a básnířkami, prozaiky a prozaičkami a řadou dalších, kteří kvalitní literaturou žijí. Podrobnější informace najdete zde:

Zájemci z řad nakladatelství najdou podrobné informace zde:

Doplňme, že jarní BookFest Praha se koná s laskavou podporou Magistrátu hl. města Prahy. Vážíme si toho!

 

Literatura žije! BookFest poprvé v Českých Budějovicích

Po úspěšném prosincovém BookFestu v Plzni jsme se rozhodli vyrazit do dalšího regionu. Spojili jsme se se skvělou partou kolem festivalu Literatura žije! a se čtenáři a dalšími milovníky tištěného slova se potkáme v Českých Budějovicích! Stane se tak v sobotu 29. dubna, a to od 10 do 19 hodin, v kulturně-kreativním prostoru Žižkárna. Jde o industriální prostor přímo v centru města.

BookFest bude spojen s jedenáctým ročníkem festivalu Literatura žije! a letošními prvními farmářskými trhy na volném prostranství se společným vstupem zákazníků. My nabídneme čerstvé, chuťově pestré a nutričně vyvážené knižní kolekce zhruba 25 vystavujících s důrazem na jihočeské autory a nakladatele.

Vstupné opět zdarma – a program nebývale živý. A čtivý! A to i díky grantové podpoře Magistrátu města České Budějovice.

Více informací pro návštěvníky zde: 

Vystavovatelé mají svou sekci tady:

 

 

 

BookFest Plzeň právě proběhl

Děkujeme všem zúčastněným  milým kolegům, vystupujícím v doprovodném programu a v neposlední řadě i návštěvníkům, kterých nás poctilo důvěrou více než dva a půl tisíce.

BookFest Plzeň 2022

 Plzeň je prostě prima!

 Velká fotogalerie proběhlého Bookfestu